DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 22 października 2023

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
2. Dzisiaj przypada też 75. rocznica śmierci wielkiego Prymasa Polski, Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda. W naszych osobistych modlitwach prośmy o jego rychłą beatyfikację.
3. Przy wyjściu z kościoła zapraszamy do stoiska KGW Kreatywne. Koło oferuje własne wypieki, w ten sposób pragną wesprzeć remont naszego kościoła.
4. Tydzień temu na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 603 zł. Kolekta inwestycyjna wyniosła 1541 zł. Bóg zapłać.
5. W tym tygodniu na Różaniec zapraszam w poniedziałek po mszy o 8:00, od wtorku do piątku o 17:30, w sobotę o 16:30 a w niedzielę po mszy o 9:30. Członków Wspólnoty Żywego Różańca, dzieci i młodzież oraz wszystkich parafian serdecznie zapraszam na tę wspólną modlitwę!
6. W środę na 16:00 zapraszam na katechezę dzieci do 1 Komunii.
7. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
8. W piątek młodzież do bierzmowania przychodzi na 17:30 – na Różaniec, Mszę oraz katechezę.
9. W sobotę o 11:00 zbiórka LSO.
10. Prasa katolicka. Pielgrzym, nasza gazetka parafialna. Kalendarze: duży oraz trójdzielny 20 zł, mniejszy 12 zł. Wypominki jednorazowe i roczne. Ofiary rodzinne

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
Sobota, 28 października – św. św. Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz, którzy należeli do ścisłego grona uczniów Pana Jezusa; tradycja Kościoła przekazała nam, że obaj dotarli do Mezopotamii, a następnie do Persji, gdzie ponieśli śmierć męczeńską za wiarę (święto).