DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  7 października 2018

 1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny.
 2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17:30*. W sobotę po Mszy o 18:00 różaniec fatimski, a w niedzielę po Mszy o 9:00. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.
 3. We wtorek po Mszy zbiórka LSO.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek od 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
 7. Można w zakrystii zapisywać naszych bliskich zmarłych na wypominki roczne. Wiele grobów na naszym parafialnym cmentarzu posiada nie uregulowane sprawy administracyjne. Przypominam o obowiązku uiszczenia pokładnego co 20 lat.
 8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.
 9. Prasa katolicka. Gazetka parafialna. Kalendarze(10zł).
 10. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na inwestycje parafialne – 903(5722z7210). Składam też serdeczne podziękowania dla rodziny, która przekazała 400 zł na mikrofon dla scholi. Jeszcze szukamy sponsora na drugi mikrofon…
 11. W niedziele 14 i 21 października Caritas będzie sprzedawał pod chórem znicze.
 12. W październiku razem ze zbiórką ofiar rodzinnych na budowę domu parafialnego przeprowadzimy zbiórkę na sprzątanie kościoła. Proszę każdą rodzinę o przeznaczenie na ten cel 40 zł/rok. Obie listy są do odbioru w zakrystii.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

 • 13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.